Karta Menu

Zupy

Sałatki

Rosół z makaronem...............................................................................................9,00 zł. Zupa sezonowa (zapytaj kelnera)...................................................................................... Zupa pomidorowa z kluseczkami...........................................................................10,00 zł. Żurek domowy na zakwasie................................................................................. 14,00 zł. Czernina z kluskami kładzionymi...........................................................................16,00 zł.

Sałatka szefa kuchni - sałata, kurczak, pomidor, ogórek, papryka, cebula, sos .........24,00 zł.
Pole dyni - sałata, marynowana dynia, pomidor, ogórek, papryka, feta, słonecznik,
sos słodko - kwaśny.............................................................................................22,00 zł. Sałatka cypryjska - panierowane halumi, sałata, pomidor, ogórek, papryka, sos.......23,00 zł.

Drugie Dania

Kotlet do syta - Panierowany kotlet schabowy z pieczarkami, serwowany z białą kapustą
i ziemniakami smażonymi....................................................................................36,00 zł.

Wyrolowany kurczak - Kotlet de volaille nadziewany masłem, podany z frytkami i bukietem
surówek.............................................................................................................32,00 zł.

Skwiercząca polędwiczka - Polędwiczka wieprzowa serwowana na patelni z boczkiem, pieczarkami, cebulą, frytkami i bukietem surówek.................................................39,00 zł.

Przysmak Liska - Udko z kaczki podane z pyzami, kapustą modrą gotowaną i ciemnym sosem................................................................................................................38,00 zł.

Przysmak Kasztelana - Rolowana wołowina nadziewana szparagami, serem, warzywami julien, podana z ziemniakami puree i bukietem surówek........................................37,00 zł.

Wieżyczka na łożu - Wielkopolski zraz wieprzowy z pieczarkami i cebulą podany z pyzami i kapustą białą na ciepło........................................................................................35,00 zł.

Burger vege - Burger z panierowanym camembertem, pomidorami, sałata, cukinią, sosem i frytkami............................................................................................................29,00 zł.

Złota kurka - Roladka z kurczaka nadziewana serem, suszonymi pomidorami z pesto bazyliowym podana z sosem koperkowym, kopytkami i bukietem surówek.............34,00 zł.

Uczta ułańska - Mięsa grillowane podane na dywanie chrupiących sałat z dodatkiem frytek, zimnych sosów i bukietem surówek......................................................................34,00 zł.

Skarb Neptuna - Grillowany dorsz w sosie pomidorowo - kurkowym, ziemniaki gotowane, brokuły zapiekane serem.....................................................................................37,00 zł.

Tagliatelle prosto z patelni - Makaron tagliatelle z kurczakiem, suszonymi pomidorami w sosie śmietanowym.............................................................................................28,00 zł.

Pierogi Firmowe 8 szt. - Pierogi ze szpinakiem, pierogi z mięsem, pierogi Ukraińskie z farszem z ziemniaków i pieczarek, podsmażane podane z dipem jogurtowym...........20,00 zł.

Cesarski specjał - Gołąbek z kapusty, cielęciny i ryżu w sosie koperkowym, podany z ziemniakami gotowanymi....................................................................................38,00 zł.

Jesienny kurczak - Glazurowany filet drobiowy w miodzie serwowany z puree dyniowo - ziemniaczanym i sałatką z pomidorów, czerwonej cebuli, sałat i sosu vinegrette......35,00 zł.Symfoniczna cielęcina -
Gicz cielęca w sosie z leśnymi grzybkami z ziemniakami
i kapustą białą gotowaną. 54,00 zł.

Zestawy Familijne


Zestaw na 3 osoby - 5 porcji mięsa + dodatki 90 zł.
Kotlet de volaille z masłem 2 porcje.
Zraz wielkopolski z pieczarkami i cebulą 2 porcje.
Nuggetsy 1 porcja.
Dodatki - ziemniaki, pyzy, sos pieczeniowy, zestaw surówek.

Zestaw na 4 osoby - 6 porcji mięsa + dodatki 110 zł.
Kotlet de volaille z masłem 2 porcje.
Zraz wielkopolski z pieczarkami i cebulą 2 porcje.
Nuggetsy 2 porcje.
Dodatki - ziemniaki, pyzy, sos pieczeniowy, zestaw surówek.

Zestaw na 5 osób - 8 porcji mięsa + dodatki 133 zł.
Kotlet de volaille z masłem 3 porcje.
Zraz wielkopolski z pieczarkami i cebulą 3 porcje.
Nuggetsy 2 porcje.
Dodatki - ziemniaki, pyzy, sos pieczeniowy, zestaw surówek.

Dla dzieci

Desery

Przysmak małego żołnierza - Kotlet drobiowy z frytkami, surówką i słodkim dodatkiem...22,00 zł.

Przysmak małej księżniczki - Małe nuggetsy z kurczaka podane z frytkami i surówką........22,00 zł.

Mini pierogi z mięsem 15 szt........................................................................................17,00 zł.

Mini pierogi z borówkami 15 szt...................................................................................17,00 zł.

Mini pierogi z czekoladą 15 szt......................................................................................20,00 zł.

Zezowate szczęście - Fondant czekoladowy z lodami porzeczkowymi................................25,00 zł.

Złota reneta - Szarlotka z własnego wypieku z lodami waniliowymi i bitą śmietaną..........19,00 zł.

Deser słodka pokusa - 3 gałki lodów z ciepłymi malinami i bitą śmietaną........................18,00 zł.

Scroll to Top